wp37add6d1.png
wpac35c723.png
wpc6602188.png
wpb01a915e.png
wp41d2937c.png
wpe907a35a.png
wpec2c6fbb.png

_____________________________________________________________________________________________

Vrijdag  13  december  :  20.15 uur   Lutherse Kerk, Lutherse Burgwal 7, 2512 CB Den Haag

Zondag  15 december  :  16.00 uur   Bergkerk, Daal en Bergselaan 50a, 2565 AE Den Haag

Symfonieorkest Carpe Diem         

 

H. Berlioz - Ouverture Béatrice et Bénédict H138

                                                  P.I. Tsjaikovski - Variaties op een Rococo-thema voor cello en orkest Op. 33

                                                                          Solist: Örs Köszeghy                     

R. Schumann - Symfonie No 4 Op. 120

 

                                    http://www.symfonieorkest-carpediem.nl/docs/kaartverkoop.html

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

                                                 Zondag  15 december    12.00 uur  

                                                 Camerata Terra Reno: Klassiek op zondag, Kersteditie.

               Programma: werken van o.a. Mozart, -Divertimento KV 136 , Elgar - Serenade, Grieg - Holbergsuite

 

                                           Op Hodenpijl    Rijksstraatweg 20-22       2636 AX Schipluiden     T 015 380 18 40

                                                                              Organisator: Stichting Podium Calliope  in samenwerking met Op Hodenpijl   www.ophodenpijl.nl

 

​_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Donderdag 19 december   20.00 uur  Adriaan Janskerk, Kasteelweg 50 te Rotterdam Ijsselmonde.

Ropera aan de Maas:  Kerstconcert in samenwerking met popkoor  Xing en blazersquintet Pelgrimbrass.

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Lustrumconcerten  UMA Kamerorkest  

 

Zaterdag 9 november, 15:00 uur Dominicuskerk Amsterdam

Zondag 10 november, 15:00 uur Geertekerk Utrecht

 

Met medewerking van de koren Concerto Cherise (Utrecht) en Frascanti (Amsterdam).

 

• Walzerfolge 2 uit Der Rosenkavalier – Richard Strauss

• Schicksalslied – Johannes Brahms

• De 9e Symfonie – Ludwig van Beethoven

             

                               Solisten   • Marene Elgershuizen (sopraan)

                                                     • Martine Straesser (alt)

                                                          • Marcel Reijans (tenor)

                                                               • Martijn Sanders (bas)

 

                                                                                                        

 

 

 

Vrijdag 8 november    20:15 uur  Theater aan het Spui, Den Haag

Zondag  14 november    20:15 uur  Stadsschouwburg Utrecht

 

H e t   n a t i o n a l e   l i e d

W U N D E R B A U M

 THEATER/OPERA

Spetterend singalong-spektakel langs vuige tophits en smaakvolle klassiekers

                         ant iedereen kan zingen.  

 

Zaterdag  16 november  20.00 uur   Groote Kerk, Maassluis

Camerata Terra Reno: Maassluis Classical Nightconcert.

Programma: werken van o.a. Mozart, Tchaikovsky, Vieuxtemps, Bach, Grieg

Maria Pedano – zang

Anuschka Pedano – altviool

Leigh van der Velden - dwarsfluit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MARCO BONS  

DIRIGENT