wp37add6d1.png
wpac35c723.png
wpc6602188.png
wpb01a915e.png
wp41d2937c.png
wpbd05a1f0.png
wpde2285cb.png
wpec2c6fbb.png

 

2022

 

 

Vrijdag  4 maart :  20:15 uur   Bergkerk, Daal en Bergselaan 50a, 2565 AE Den Haag

Zondag  6 maart :  15:00 uur   Bergkerk, Daal en Bergselaan 50a, 2565 AE Den Haag

Symfonieorkest Carpe Diem       

  

Schumann, ouverture, scherzo en finale Op. 52

Beethoven, vioolconcert in D Op. 61

Soliste: Sasha Mashina

 

www.symfonieorkest-carpediem.nl

_______________________________________________________________________________

 

Zondag  20 maart :  12:00 uur   Op Hodenpijl, Rijksstraatweg 20-22, 2636 AX Schipluiden

Blazersensemble La Spiritata

 

Mozart delen uit Don Giovanni en aria’s uit diverse opera’s

Dvorak Serenade in d klein

 

www.spiritata.nl

 

https://ophodenpijl.nl/evenement/klassiek-op-zondag-mrt22/?occurrence=2022-03-20

_______________________________________________________________________________

 

Zaterdag 26 maart 2022 : 20:00 uur in De Goede Rede, Almere

Zondag 27 maart 2022 : 16:00 uur in Utrecht, locatie volgt.

UMA Kamerorkest

 

Schumann  Pianoconcert

Solist: Maurice van Schoonhoven

 

Rossini  Ouverture L’Italiana in Algeri

Weill   Silbersee-Suite

 

https://www.uma-kamerorkest.com

_______________________________________________________________________________

 

 

Vrijdag 13 mei : 20:15 uur Bergkerk, Daal en Bergselaan 50a, 2565 AE Den Haag

Zaterdag 14 mei : 20:15 uur  Nieuwe Parklaan 90, 2587BV Den Haag

Symfonieorkest Carpe Diem   

 

Berlioz   'Les nuits d'été'

Soliste: Naomi Bakels

 

Ravel   Tombeau de Couperin

 

www.symfonieorkest-carpediem.nl

_______________________________________________________________________________

 

 

Vrijdag 9 december: 20:15 uur Bergkerk, Daal en Bergselaan 50a, 2565 AE Den Haag

Zondag 11 december: 15:00 uur  Nieuwe Parklaan 90, 2587BV Den Haag

Symfonieorkest Carpe Diem   

 

Programma wordt nog bekend gemaakt

 

www.symfonieorkest-carpediem.nl

 

_______________________________________________________________________________

 

 

 

2023

 

 

 

za 18 maart, Stadsschouwburg Velsen.  20:15 uur

 

zo 19 maart, Stadsschouwburg Velsen,  14:00 uur

 

Operakoor Bel Canto Velsen, Projectkoren

 

UMA-Kamerorkest

 

Verdi  Nabucco

 

_______________________________________________________________________________

 

2020

 

Vrijdag  27 maart 2020:  20.15 uur   Lutherse Kerk, Lutherse Burgwal 7, 2512 CB Den Haag

Zondag  29 maart 2020:  15.00 uur   Bergkerk, Daal en Bergselaan 50a, 2565 AE Den Haag

Symfonieorkest Carpe Diem         

 

L.van Beethoven - Ouverture Egmont

M. Moussorgsky - Liederen en Dansen van de dood

                                                                          Solist: Bas Kuijlenburg                   

A. Bruckner - Symfonie No. 0  “Die Nullte”

 

                                    http://www.symfonieorkest-carpediem.nl/docs/kaartverkoop.html

 

____________________________________________________________________________

 

zaterdag 21 maart 2020, aanvang 20.15 uur (premiëre), Stadsschouwburg te Velsen

zondag 22 maart 2020, aanvang 14.00 uur (matinee), Stadsschouwburg te Velsen

 

Puccini - Turandot

 

Met onder andere: Niovi Klavdianou,  Marcel Reijans, Viola Cheung

 

Operakoor Bel Canto Velsen, Projectkoren, Kinderkoor   

 

UMA-Kamerorkest

 

Kaarten verkrijgbaar via    0900 - 1505 of https://stadsschouwburgvelsen.nl

____________________________________________________________________________

Zaterdagavond 7 maart 2020   Festival Nocturne,  Noordeinde Den Haag

Het leukst eendaags klassieke festival wat er is! En dit jaar ook met de crème de la crème uit de Nederlandse Jazz wereld en met het Residentie Orkest en Camerata Terra Reno op wel 25 Locaties!

 

____________________________________________________________________________

Zondag 26 januari 2020    Oude Kerk, Naaldwijk

Aanvang 15:00 uur.  

Camerata Terra Reno

 

Alexandra Mashina - viool

 

Mozart, -Divertimento KV 136 , Elgar - Serenade, Grieg - Holbergsuite

Vivaldi - Vier Jaargetijden

 

Organisator: Oude Kerk, Naaldwijk

__________________________________________________________________________________________________________________

Zondag 19 januari 2020  :  Op Hodenpijl    

Camerata Terra Reno

 

Alexandra Mashina - viool

 

Vivaldi - Vier Jaargetijden

 

Organisator: Podium Calliope in samenwerking met Op HodenpijlМарwww.ophodenpijl.nlай

 

__________________________________________________________________________________________________________________

 

2019

 

Vrijdag  13  december  :  20.15 uur   Lutherse Kerk, Lutherse Burgwal 7, 2512 CB Den Haag

Zondag  15 december  :  16.00 uur   Bergkerk, Daal en Bergselaan 50a, 2565 AE Den Haag

Symfonieorkest Carpe Diem         

 

H. Berlioz - Ouverture Béatrice et Bénédict H138

P.I. Tsjaikovski - Variaties op een Rococo-thema voor cello en orkest Op. 33

                                                                          Solist: Örs Köszeghy                     

R. Schumann - Symfonie No 4 Op. 120

 

                                    http://www.symfonieorkest-carpediem.nl/docs/kaartverkoop.html

 

__________________________________________________________________________________________________________________

 

 Zondag  15 december    12.00 uur  

 Camerata Terra Reno: Klassiek op zondag, Kersteditie.

 

 Programma: werken van o.a. Mozart, -Divertimento KV 136 , Elgar - Serenade, Grieg - Holbergsuite

 

                                           Op Hodenpijl    Rijksstraatweg 20-22       2636 AX Schipluiden     T 015 380 18 40

                                        Organisator: Stichting Podium Calliope  in samenwerking met Op Hodenpijl   www.ophodenpijl.nl

 

__________________________________________________________________________________________________________________

 

Donderdag 19 december   20.00 uur  Adriaan Janskerk, Kasteelweg 50 te Rotterdam Ijsselmonde.

Ropera aan de Maas:  Kerstconcert in samenwerking met popkoor  Xing en blazersquintet Pelgrimbrass.

 

__________________________________________________________________________________________________________________

 

Lustrumconcerten  UMA Kamerorkest  

Zaterdag 9 november, 15:00 uur Dominicuskerk Amsterdam

Zondag 10 november, 15:00 uur Geertekerk Utrecht

 

Met medewerking van de koren Concerto Cherise (Utrecht) en Frascanti (Amsterdam).

 

• Walzerfolge 2 uit Der Rosenkavalier – Richard Strauss

• Schicksalslied – Johannes Brahms

• De 9e Symfonie – Ludwig van Beethoven

             

                               Solisten   • Marene Elgershuizen (sopraan)

                                                     • Martine Straesser (alt)

                                                          • Marcel Reijans (tenor)

                                                               • Martijn Sanders (bas)

 

__________________________________________________________________________________________________________________                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wp25652db3.png

Uitgesteld

Uitgesteld naar 30 en 31 oktober 2021